V dnešní době je ŠKODA považována za jeden z nejvíce inovativních výrobců automobilů a nová firemní identita je založena na tom, aby svým zákazníkům poskytla příjemný a trvalý zážitek. Showroom má odrážet kvalitu a sílu nabízených produktů, ale zároveň také působit svěžím a příjemným dojmem.
Přestavba autosalonů ŠKODA probíhala za plného provozu s poskytováním stálých služeb zákazníkům a trvala jen několik měsíců. Výsledek opravdu stojí za to. Díky využití moderní techniky si můžete v tzv. Car Configuratoru prohlédnout celou paletu modelů ŠKODA a s pomocí certifikovaných prodejců si rovnou individuálně sestavit vůz dle vlastních představ. Pro vaše pohodlí je k dispozici tzv. Čekací zóna s wifi připojením zdarma, pro dětské návštěvníky vybavený dětský koutek, široká nabídka příslušenství, lifestylu a mnoho dalších novinek.
Cílem bylo vybudovat příjemné a reprezentativní prostředí pro zákazníky, což samozřejmě patří mezi hlavní priority našich společností. Pevně věříme, že se nám to společně podařilo.

Těšíme se na Vaši návštěvu.