Econmy výfuk
ŠKODA Economy výfuky
jsou pro vás nejlepším řešením, protože můžete opravdu ušetřit. Snížením výrobních nákladů při zachování všech technických a kvalitativních vlastností Vám tyto díly zaručují ekonomicky výhodné opravy Vašeho vozidla. Díky své modulární geometrické úpravě jsou ŠKODA Economy výfuky
vhodné pro více modelů vozů. To snižuje náklady na jejich výrobu, což rádi promítáme do výhodnější ceny pro Vás. ŠKODA Economy výfuky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů (např. z oceli žárově pokovené hliníkem) s vyšší tloušťkou. Díky tomu jsou opravy starších vozidel ekonomicky velmi výhodné. Pro viditelné díly se přitom používá vysoce kvalitní nerezová ocel. Tyto výfuky mají dlouhou životnost (přibližně 4 roky) při plné funkčnosti. Toho je dosaženo díky tomu, že na rozdíl od konkurenčních dílů je výfuk vybaven odvodem kondenzátu, který minimalizuje riziko vnitřní koroze. ŠKODA Economy výfuky jsou tišší, než udávají zákonné normy a jsou důkladně testovány proti zpětnému tlaku, aby motor udržel optimální výkon. Výfuky jsou přitom lehké a tím optimalizují spotřebu vozidla.

Dlouhá životnost
Vestavěný odvod kondenzátu výrazně snižuje koroze dílu. Tímto opatřením se výrazně snižuje koroze dílu směrem zevnitř ven. Protikorozní úprava je také zaručena díky použití vysoce kvalitní oceli žárově pokovené hliníkem. To zvyšuje odolnost proti korozi z vnějšku dovnitř. Konkrétní výhody produktů Výfuk je pomocí speciálních metod důkladně testován proti zpětnému tlaku, což podporuje dosažení optimálního výkonu motoru. Optimální soulad všech součástí Typ a uspořádání výfuků spolu s délkou a průměrem spojovacích trubek jsou důkladně sladěny. ŠKODA Economy díly zajisté lícují i s originálními díly.

Výhody ŠKODA Economy výfuků

Bezpečnost, vysoce kvalitní výroba a tvarové spoje zaručují plynotěsnost součástí a zajišťují tak vzájemnou funkčnost. Tento bezpečnostní prvek zabraňuje riziku požáru. Také brání plynům ze spalování proniknout do interiéru vozidla a ohrozit tak zdraví pasažérů. Hlukový komfort posádky vyžaduje optimální tlumení a také harmonické sladění s vlastnostmi motoru. U některých typů vozidel jsou díly výfuku také součástí jejich vnějšího designu. Proto viditelné prvky zadních ŠKODA Economy výfuků jsou nerozpoznatelné od originálních výfuků.

Nezapomeňte se podívat na náš Kalkulátor cen oprav, budete velmi mile překvapeni zajímavou cenou v porovnání s neautorizovanými servisy.