akumulátorVlastnosti sortimentu ŠKODA originálních baterií

Sortiment ŠKODA originálních baterií zahrnuje 10 různých typů pro všechny modely ŠKODA bez funkce start-stop a také originální baterie AGM pro modely ŠKODA s funkcí start-stop.

Konstrukční vlastnosti
ŠKODA Originální baterie se vyznačují nadprůměrně vysokým podílem olova a vysokou otřesuvzdorností za extrémních podmínek. baterie podávají optimální výkon při studeném startu do -25 °C a mají maximální rezervu kapacity. Sestávají z černého víka a průhledné nádoby baterie. Specifické přednosti těchto produktů jsou technologie LongLife (umožňuje prodloužení intervalu údržby), dvouletá záruka a fakt, že s rostoucím stářím baterie se nezvyšuje její samovybíjení. Předpokládaná životnost ŠKODA originálních baterií činí minimálně 5 let.

Vlastnosti sortimentu ŠKODA Economy baterií

Sortiment ŠKODA Economy baterií je dosud omezený na čtyři různé typy s kapacitou 44 Ah, 61 Ah, 72 Ah a 85 Ah pro řadu modelů ŠKODA bez funkce start-stop.

ŠKODA Economy baterie obsahují sníženou hmotnost olověné složky, která je i tak až 20 procent nad úrovní konkurence. Baterie má dostatečný výkon pro užití v teple i v zimě. Skládá se z šedého víka a průhledné nádoby. Mezi specifické přednosti produktu patří cenově příznivé řešení oprav odpovídající zůstatkové hodnotě vozidla. ŠKODA Economy baterie totiž vynikají sníženými výrobními náklady. Za jistě významné přednosti je možno považovat také dva roky zákonné záruky, bezúdržbovou konstrukci (díky nízké spotřebě vody) a nízké hodnoty samovybíjení po celou dobu používání výrobku. Jeho předpokládaná životnost činí cca 4 roky.

originalni-vs-economy-dily